Sepetim
DEĞİŞİM VE İADE KOŞULLARI

İlgili yasal mevzuat gereği hiçbir sebep göstermeksizin ürünlerinizi teslim aldıktan sonra 10 gün içerisinde iade edebilisiniz. Lütfen "Mesafeli Satış Yönetmeliği"ni okuyunuz.

Satın alınan ürün kullanılmamış, tahrip edilmemiş, paketi hasar görmemiş, aksesuarı ya da hediyesi olan bir ürün ise eksik olmaksızın iade edilmiş ve tekrar satılabilir olması gerekmektedir.
Aksesuar ürünlerimizin iadesi yoktur, sadece değişimleri yapılabilmektedir.

İade edeceğiniz ürünün tarafımıza kargolanırken adınıza kesilmiş faturanın ürün ile birlikte tarafımıza gönderilmesi zorunludur - gereklidir. Tüm ürünlerimizde değişim ve iade yapılmaktadır, sadece Aksesuar ürünlerimizde iade işlemi yapılmamaktadır.

Ürün yukarıda belirtilen koşullar dahilinde iade işlemi başlatılıp, tarafımıza ulaştıktan sonra iadenin şartlara uygunluğu kontrol edilecektir. Kontrol sırasında uygun bulunan iadeler için yapılan ödemenin şekline sadık kalınarak iade işlemi 2 iş günü içerisinde geçekleştirilir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 1-10 gün içerisinde hesabınıza yansır.

Üründen kaynaklanan bir kusurdan dolayı yapacağınız iade ve değişim taleplerinde ilgili yasal mevzuat şartları geçerlidir. ürünün incelenmesinden sonra konuyla ilgili size bilgi verilecektir. 

Siparişleriniz size teslim edilirken mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açarak hasar olup olmadığına bakınız. hasar olması durumunda ürünü teslim almayınız ve kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz. 

 

Türkiye İçin Sipariş İptal Prosedürü:

Kredi kartı ile online yapılan alışverişlerde müşterinin; siparişi onaylanması adına 0212 671 76 58 no'lu telefon ile, müşteri temsilcisi tarafından aranarak siparişi teyid edilir ve onaylanır. Sipariş iptali yoktur.
Kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ödemelerinde ise; 0212 671 76 58'den müşteri temsilcisine ulaşarak sipariş durumu "Onay Bekliyor", "Onaylandı", "Hazırlanıyor" durumlarında siparişin iptali mümkündür. Sipariş durumu "Kargoya Verildi" olarak düzenlendikten sonra, siparişin iptali yoktur. Teslim alındıktan sonra iade şartları çerçevesinde iadesi alınabilir.

 

Yurtdışı İçin Sipariş İptal Prosedürü:

Türkiye dışı kredi kartı ile yapılan alışverişlerde sipariş iptali yoktur.

 

İade Ve Değişim Adresi  

İOSB. Giyim Sanatkarları Sanayi Sitesi 2.Ada A Blok No:102 Başakşehir / İSTANBUL

 

İade ve Değişim Avantajları 

Tüm iade ve Değişimlerinizde anlaşmalı kargo firmamız ( MNG Kargo ) ile gönderim gerçekleştirdiğiniz takdirde kargo masraflarını alıcı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Farklı kargolar ile gönderim gerçekleştirmeniz durumunda kargo ücreti size ait olur.